ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia ebmia
grafika
Paieška:

Rutuliniai sraigtai

Pardavime turime daugelio gamintojų  veržles ir sraigtus tokiu gamintojų: VTX, THK, SKF, INA, Rexroth, STAR, NSK .Sandelyje turime platų pasirinkima veržlių ir rutulinių sraigtų VTX ir HIWIN.

Aukštos kokybės rutuliniai sraigtai ir veržlės Vertex Precision-VTX gaminami pagal Japonijos kokybės standartą - Japan Industrial Standards (JIS). JIS yra pramonės standartas, kuris nustato labai griežtas gamybos ir kokybės kontrolės procedūras.

Didelis pasirinkimas sraigtų, pagamintų pagal tarptautinį standartą, suteikia galimybę naudotis tokių įmonių kaip THK, Bosch Rexroth, NSK, SKF, NEFF, NOOK, HIWIN ir kt. produktais.
Rutuliniai sriegiai yra gotikos profilio, sukurti vyniojimo, o paskui tikslaus šlifavimo metodu. Dėl bendradarbiavimo su daugeliu gamintojų ir tiekėjų, mes galime pristatyti labiausiai prieinamą rinkoje veržlių, sraigtų ar jų priedų rūšį.


Mes specializuojamės tiekiant perdavimo komponentų priežiūros paslaugas, skaičiuojant vykdymo ir gamybos greitį, kur mes daug dėmesio skiriame tam, kad pasiūlyti mažas kainas už didesnius užsakymus.

Rutulinės veržlės ir sraigtai VTX
kategoria_images/sruby-kulowe-vertex.jpg
Veržlės ir sraigtai HIWIN
kategoria_images/roller_screw_ballscrew_large.jpg
 
Informacija apie imonę

UAB "Terin"
Įmonės kodas: 302519915
PVM Mokėtojo kodas: LT100005561618
Bankas: AB DnB Nord
Sąskaitos nr: LT248010042402889019
Adutiškio g. 3-3, Vilnius

Informacija
1021 - Disk full (/tmp/#sql_9d3a_0.MAI); waiting for someone to free some space... (errno: 28 "No space left on device")

select p.pages_id, p.sort_order, p.status, p.page_type, s.pages_title, s.pages_html_text, s.intorext, s.externallink, s.link_target from pages p LEFT JOIN pages_description s on p.pages_id = s.pages_id where p.status = 1 and s.language_id = '2' AND s.status_page=1 order by p.sort_order, s.pages_title

[TEP STOP]